Round 1 |
Round 2 |
Round 3 |
Quarter-Finals |
Semi-Finals |
Final |
Sally Watson (SCO) (a) Scotland |
4&3 |
|
Sally Watson (SCO) (a) Scotland |
5&4 |
|
Sally Watson (SCO) (a) Scotland |
1UP |
|
Sally Watson (SCO) (a) Scotland |
|
Henrietta Brockway (ENG) (a) Yeovil |
4&2 |
|
Henrietta Brockway (ENG) (a) Yeovil |
4&3 |
|
Harriet Owers-Bradley (ENG) (a) Wollaton Park |
|
Marta Silva (SPA) (a) Spain |
2&1 |
|
Marta Silva (SPA) (a) Spain |
|
Patricia Queipo de Llano (SPA) (a) Spain |
|
Ane Urchegui (SPA) (a) Spain |
3&2 |
|
Ane Urchegui (SPA) (a) Spain |
5&4 |
|
Ane Urchegui (SPA) (a) Spain |
|
Tina Lorenzen (GER) (a) Germany |
|
Valentine Gevers (BEL) (a) Belgium |
2&1 |
|
Valentine Gevers (BEL) (a) Belgium |
|
Sophia Popov (GER) (a) Germany |
|
Alexandra Peters (ENG) (a) Notts Ladies |
1UP |
|
Alexandra Peters (ENG) (a) Notts Ladies |
|
Henrietta Brockway (ENG) (a) Yeovil |
4&2 |
|
Henrietta Brockway (ENG) (a) Yeovil |
1UP |
|
Linda Henriksson (FIN) (a) Finland |
|
Mireia Prat (SPA) (a) Spain |
|
Henrietta Brockway (ENG) (a) Yeovil |
4&3 |
|
Henrietta Brockway (ENG) (a) Yeovil |
4&2 |
|
Barbara Perera (SPA) (a) Spain |
|
Laura Alexandra Stempfle (GER) (a) Germany |
|
Carly Booth ~ (SCO) (a) Comrie |
|
Laura Alexandra Stempfle (GER) (a) Germany |
4&3 |
|
Carly Booth ~ (SCO) (a) Comrie |
2&1 |
|
Carly Booth ~ (SCO) (a) Comrie |
3&2 |
|
Nicola Dunn (ENG) Harrogate |
|
Sara Monberg (DEN) (a) Denmark |
1UP |
|
Sara Monberg (DEN) (a) Denmark |
3&2 |
|
Sara Monberg (DEN) (a) Denmark |
5&4 |
|
Sara Monberg (DEN) (a) Denmark |
2&1 |
|
Sara Monberg (DEN) (a) Denmark |
|
Isabelle Boineau (FRA) (a) France |
|
Camilla Patussi (ITA) (a) Italy |
3&2 |
|
Camilla Patussi (ITA) (a) Italy |
|
Karinn Dickinson (NOR) (a) Norway |
|
Charlotte Guilleux (FRA) (a) France |
|
Josephine Janson (SWE) (a) Sweden |
2UP |
|
Josephine Janson (SWE) (a) Sweden |
|
Josephine Janson (SWE) (a) Sweden |
1UP |
|
Alessia Knight (ITA) (a) Italy |
6&5 |
|
Alessia Knight (ITA) (a) Italy |
|
Charlotte Kring Lorentzen (DEN) (a) Denmark |
|
Chiara Brizzolari (ITA) (a) Italy |
|
Katie Best (ENG) (a) Sherwood Forest |
|
Saskia Hausladen (GER) (a) Germany |
2UP |
|
Saskia Hausladen (GER) (a) Germany |
|
Katie Best (ENG) (a) Sherwood Forest |
1UP |
|
Holly Clyburn (ENG) (a) Woodhall Spa |
|
Saskia Hausladen (GER) (a) Germany |
3&2 |
|
Saskia Hausladen (GER) (a) Germany |
8&7 |
|
Rocio Sanchez Lobato (SPA) (a) Spain |
|
Rachel Connor (ENG) (a) Manchester |
2UP |
|
Rachel Connor (ENG) (a) Manchester |
|
Rachel Connor (ENG) (a) Manchester |
2&1 |
|
Marine Dupas (FRA) (a) France |
2&1 |
|
Marine Dupas (FRA) (a) France |
|
Monon Vanmol (BEL) (a) Belgium |
|
Rachel Raastad (NOR) (a) Norway |
3&1 |
|
Rachel Raastad (NOR) (a) Norway |
|
Laura Gonzalez-Escallon (BEL) (a) Belgium |
4&3 |
|
Laura Gonzalez-Escallon (BEL) (a) Belgium |
|
Lisa Maguire (IRE) (a) Ireland |
|
Kelly Tidy (ENG) (a) Manchester |
|
Mayte Vizcarrondo (SPA) (a) Spain |
|
Lourdes Rocio Lopez Caballo (SPA) (a) Spain |
|
Laura Gonzalez-Escallon (BEL) (a) Belgium |
1UP |
|
Laura Gonzalez-Escallon (BEL) (a) Belgium |
2&1 |
|
Rosanna Crepiatt (FRA) (a) France |
2&1 |
|
Rosanna Crepiatt (FRA) (a) France |
|
Caroline Masson (GER) (a) Germany |
|
Raffi Dyer (ENG) (a) Hayling Island |
|
Charlotte Wild ~ (ENG) (a) Mere |
|
Caroline Masson (GER) (a) Germany |
4&3 |
|
Caroline Masson (GER) (a) Germany |
3&2 |
|
Lucy Williams (ENG) (a) Mid Herts |
|
Marianna Causin (ITA) (a) Italy |
|
Lisa Maguire (IRE) (a) Ireland |
2&1 |
|
Lisa Maguire (IRE) (a) Ireland |
5&3 |
|
Marianna Causin (ITA) (a) Italy |
3&1 |
|
Lisa Maguire (IRE) (a) Ireland |
3&2 |
|
Lisa Maguire (IRE) (a) Ireland |
3&2 |
|
Pamela Pretswell (SCO) (a) Bothwell Castle |
|
Florentyna Parker (ENG) (a) Royal Birkdale |
3&2 |
|
Florentyna Parker (ENG) (a) Royal Birkdale |
2&1 |
|
Florentyna Parker (ENG) (a) Royal Birkdale |
|
Alexandra Bonetti (FRA) (a) France |
|
Lara Katzy (GER) (a) Germany |
1UP |
|
Lara Katzy (GER) (a) Germany |
|
Ana Fernandez de Diego (SPA) (a) Spain |
|
Charlie Douglass (ENG) (a) Brocket Hall |
6&5 |
|
Charlie Douglass (ENG) (a) Brocket Hall |
4&2 |
|
Charlie Douglass (ENG) (a) Brocket Hall |
2&1 |
|
Charlie Douglass (ENG) (a) Brocket Hall |
|
Kelly Tidy (ENG) (a) Manchester |
5&4 |
|
Katherine O'Connor (WAL) (a) Tadmarton |
|
Teresa Puga Gil (SPA) (a) Spain |
4&3 |
|
Teresa Puga Gil (SPA) (a) Spain |
|
Louise Larsson (SWE) (a) Sweden |
|
Stephanie Meadow (IRE) (a) Royal Portrush |
|
Ana Fernandez de Mesa (SPA) (a) Spain |
|
Roseanne Niven (SCO) (a) Crieff |
|
Ana Fernandez de Mesa (SPA) (a) Spain |
3&2 |
|
Begona Jauregui Garcia (SPA) (a) Spain |
|
Roseanne Niven (SCO) (a) Crieff |
5&4 |
|
Roseanne Niven (SCO) (a) Crieff |
6&4 |
|
Beatriz Serra (SPA) (a) Spain |
|
Nathalie Mansson (SWE) (a) Sweden |
|
Kelly Tidy (ENG) (a) Manchester |
5&4 |
|
Kelly Tidy (ENG) (a) Manchester |
4&3 |
|
Nathalie Mansson (SWE) (a) Sweden |
4&3 |
|
Ellie Givens (ENG) (a) Blackwell Grange |
|
Kelly Tidy (ENG) (a) Manchester |
1UP |
|
Kelly Tidy (ENG) (a) Manchester |
3&2 |
|
Emelie Alonso (FRA) (a) France |
4&3 |
|
Emelie Alonso (FRA) (a) France |
|
Kelsey MacDonald (SCO) (a) Nairn Dunbar |
|
Friederike Reuter (GER) (a) Germany |
|
Amanda Goyos Ball (SPA) (a) Spain |
|
Kelsey MacDonald (SCO) (a) Nairn Dunbar |
2&1 |
|
Kelsey MacDonald (SCO) (a) Nairn Dunbar |
3&2 |
|